Dzień Kobiet w Wesołej Rodzince obchodzimy 9 marca

Z tej okazji zapraszamy wszystkie Panie w ciąży na bezpłatne zajęcia z ekspertami 🙂

11:00-12:00 – spotkanie z Renatą Ostrowską-Kujawską, certyfikowanym doradcą noszenia w chuście ClauWi, właścicielką sklepu Decoraliki.pl, która opowie o tym, dlaczego warto nosić niemowlę w chuście i pokaże przykładowe wiązanie

13:30-14:30 – spotkanie z Elżbietą Słowikowską, konsultantem Polski Bank Komórek Macierzystych, która przybliży temat krwi pępowinej, niejednokrotnie bezcennego daru.

17:00-18:00 – spotkanie z Pauliną Kowalską, ekspertem ze sklepu Mama i ja Łódź, która zaprezentuje jak prawidłowo i bezpiecznie zamontować fotelik samochodowy.

19:00-20:00 – spotaknie z Julitą Stępień-Wdowiak Promotorem Karmienia Piersią, właścicielką Centrum Okołoporodowe Wesoła Rodzinka, która rozprawi się z mitami o karmieniu piersią, których wciąż całe mnóstwo krąży w świadomości kobiet, odbierając młodym mamom radość z karmienia swoich dzieci i spędzając im sen z powiek.

To jednak nie koniec atrakcji 🙂

Poza interesującymi spotkaniami, każda z Pań, będzie miała możliwość zrobienia sobie zdjęcia brzuszkowego w wykonaniu Marta Kucharska Fotografia, obejrzenia i zamówienia ręcznie szytej wyprawki dla malucha w wykonaniu Katarzyny Smoleńskiej Smoolky oraz obejrzenia najnowszej kolekcji ciążowej łódzkiej marki odzieżowej 9fashion Maternity.

Ponieważ Centrum Okołoporodowe Wesoła Rodzinka jest kameralnym miejscem, na spotkania obowiązują zapisy – można zapisać się tylko na wybrany warsztat, można na wszystkie!

Dla wszystkich uczestniczek przewidziane są dodatkowe prezenty od naszych partnerów – będziemy o nich informować bardziej szczegółowo w tym wydarzeniu 🙂

Spotkajmy się w damskim gronie, interesujących, ciekawych świata kobiet i spędźmy miło dzień 🙂

Zapisy:
mail: kontakt@wesola-rodzinka.pl
tel: 535 565 331
wiadomość przez fb

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.